
Taksisti je sinoć oko 23 časa pozlilo u toku vožnje, pa je izgubio kontrolu nad vozilom, a onda udario u ogradu kuće na Vizantijskom bulevaru.
U ovoj saobraćajnoj nesreći niko od putnika nije povređen u samom taksi vozilu, ali ni na trotoaru preko kojeg je auto prešao pre nego što je udario u ogradu.
U roku od nekoliko dana ovo je drugi taksista kojem je pozlilo u toku vožnje, jer je pre tri dana u okolini Niša preminuo pedesetšestogodišnji taksista.
Nakon što je putnika dovezao do njegove kuće u naselju Mramorsko brdo, koje je udaljeno desetak kilometara od Niša, taksista je umro nešto posle ponoći.
-Taksisti je pozlilo u vožnji, uspeo je da se zaustavi i ubrzo je preminuo. Putnik je pozvao Hitnu pomoć, ali je medicinska ekipa mogla samo da konstatuje smrt-rekli su očevici.
Policijska ekipa je ustanovila da nema nikakvih okolnosti koje bi ukazivale da je izvršeno krivično delo.
