More

    Milić: Ankete pokazuju da bi zajedno studentska lista i antirežimska opozicija u Nišu osvojile 54 odsto glasova

    Dragan Milić, osnivač istoimene grupe građana i Pokreta za decentralizaciju Srbije, saopštio je da bi ujedinjena antirežimska lista, koja bi obuhvatila i studentsku listu, osvojila na izborima u Nišu 54 odsto glasova, dok bi Srpska napredna stranka (SNS) bila na istorijskom minimumu sa 31 odsto podrške.

    -Prema rezultatima istraživanja javnog mnjenja, ujedinjena antirežimska i antimafijaška lista osvojila bi od 37 do 39 odborničkih mesta, dok bi naprednjaci imali oko 22 od 61 mandata u Skupštini grada Niša. Samo u jedinstvenom frontu opozicija može da dođe do pobede i da dovede do promena-rekao je Milić.

    On je upozorio da ukoliko “idu razjedinjeni, što ova vlast i želi, u tom slučaju imali bi sličnu situaciju kao sada, da naprednjaci imaju 31 a oni 30 mandata ili u najboljem mogućem slučaju mogli bi da osvojimo 32 do 33 mandata“ .

    -Grupa građana na čijem sam čelu pregovara sa raznim političkim grupacijama, ali da za sada nismo postigli koalicioni sporazum ni sa kim. Nastavićemo da pregovaramo, da okupljamo i da ujedinjujemo sve pod jedan barjak slobode i demokratije, a ne da delimo. Svako ko pokuša da deli je neko ko radi za ovaj kriminalizovani režim-poručio je Milić.

    POSTAVI KOMENTAR

    молимо унесите свој коментар!
    овдје унесите своје име

    Slični tekstovi